اشک آتش

از اسلام ناب آمریکایی بیزارم!از ادعای برتری هویج بر بسیج!از اسلام بی خطر بیزارم...از اسلام آسه برو آسه بیا...اسلام پاستوریزه...اسلام عبدالملک مروان...اسلام بنی امیه و بنی العباس...اسلام شیوخ منطقه!!...اسلام پر عافیت و بی عاقبت...
----------------------------------------------------------------------------------
باید گذشتن از دنیا به آسانی
باید مهیا شد از بهر قربانی
با چهره خونین سوی حسین رفتن
زیبا بود اینسان معراج انسانی

پیام های کوتاه
بایگانی
آخرین نظرات

۴۵ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

عقب نشینی شورا و شهرداری بابل در برابر مطالبه بر حق هیئت ها

سیدحمید مشتاقی نیا | جمعه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۵:۱۹ ب.ظ

x5w3_photo_2017-07-17_12-30-46.jpg


اتفاق شوم کندن بنر هیئات مذهبی در بابل فعلاً به خیر گذشت. به سهم خود از همه کسانی که در این مسیر قدم برداشته و جلوی دست درازی بعضی عناصر مرموز و بیمار به ساحت دین را گرفتند، تشکر می کنم.

شهردار جدید بابل باید بداند که فعالیت های غیرانقلابی و گاه مغرضانه فرهنگی در گذشته، پاشنه آشیل شهردار سابق و عامل صف بندی نیروهای انقلابی در مقابل شهرداری و در نهایت، سرنگونی رأس این دارالظلم گردید. بنا براین باج دادن دوباره به عناصر پلید ضدفرهنگی اعم از بوقلمون صفت های قلم فروش و معتاد و بچه ساواکی و کوتوله هتاک و ... باز هم حوادث سیاه گذشته و واکنش هایی آن چنانی را در پی خواهد داشت. توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت تقویت جبهه مومن انقلاب اسلامی باید آویزه گوش همه مسئولان قرار بگیرد.

  • سیدحمید مشتاقی نیا

تبلیغ به هر بهانه

سیدحمید مشتاقی نیا | جمعه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۶:۲۱ ق.ظ

بچه های فامیل که دورش جمع می شدند، به آنها احکام و نماز و ... را یاد می داد. البته حواسش بود که فضای خشک و یک جانبه، ممکن است باعث دلزدگی بچه ها شود. برای همین به آنها اجازه می داد که حرف بزنند، نظر بدهند و سؤال مطرح کنند. خودش حرف هایش را گاهی با شوخی و خنده و مسابقه و ... آمیخته می کرد تا تنوعی ایجاد شده و بچه ها رغبت بیشتری برای نشستن پای حرف های او داشته باشند.

توی جیب هایش بالاخره چیزی پیدا می شد که بتواند به بچه ها جایزه بدهد. بعد می پرسید چه کسانی نماز را می خوانند. به آنها هم جایزه ای می داد تا تشویق شوند. جایزه هایش ارزش مادی چشمگیری نداشت، تنها منبع درآمدش شهریه مختصر طلبگی بود؛ اما همان جایزه کوچک و به ظاهر کم اهمیت برای بچه ها جذّاب و خواستنی بود. این طوری میهمانی هایش هم تبدیل می شد به محفلی برای اشاعه تعالیم مذهبی و فعالیت فرهنگی.

بر اساس خاطره ای از طلبه شهید محمدزمان ولی پور، کتاب مسافر ملکوت

  • سیدحمید مشتاقی نیا

انقلابی گری مدیریت شده

سیدحمید مشتاقی نیا | چهارشنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۱۳ ب.ظ

روز قدس یا 22 بهمن اگر بخواهی تظاهراتی جداگانه راه بیندازی، یا حتی هوس کنی ماشین تبلیغات ویژه ای را ترتیب داده و شعارهای انقلابی را آن طور که باید سر بدهی، نصیحتت می کنند و شاید یقه ات را هم بگیرند که راهپیمایی برای خودش متولی دارد. قبل از انقلاب که نیست هر کس برای خودش حرکتی انقلابی راه بیندازد. شما باید با ما هماهنگ باشی و با متولی برنامه همراهی کنی.

عدالتخواهی هم همین وضع را دارد. زود یقه ات را می گیرند که به تو چه مربوط است جو می دهی و اذهان آرام عموم را مشوش می سازی؟ عدالت برای خودش متولی دارد و قرار نیست هر کس برای خودش مستقلا کاری را در راستای تحقق عدالت انجام بدهد. گزارشت را مخفیانه بفرست و برو و با نتیجه کاری نداشته باش و رسانه ای نباش. متولی عدالت خودش هر چه صلاح می دند باید با او همراه باشی.

جالا می رسیم به مبحث شیرین محرومیت زدایی و خدمات عمومی به مستضعفان.

می گویند شما با متولی خدمت به خلق و محرومیت زدایی چه کار داری؟ خودت باید وظیفه ات را بشناسی و به آن عمل کنی. خودت باید راه بیفتی و بروی به دورافتاده ترین مناطق این کشور جاده ای، حمامی، مدرسه ای چیزی بسازی. پولش را هم خودت باید تهیه کنی. همه کارها را که نباید متولی آن انجام بدهد. انقلابی باش برادر! جهادی باش!

  • سیدحمید مشتاقی نیا

اعتراض یکی از فرزندان شهدا به شهردار بابل

سیدحمید مشتاقی نیا | چهارشنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۵۹ ق.ظ

💢 یک سیب گندیده...


به برادر عزیزم، #مهندس_حجر_خداداد

انتصاب دوباره ات به سرپرستی شهرداری بابل، خبر خوشایندی برای من و همه دوستانی بود که مثل خودت دارای دغدغه هایی مشترک برای سرافرازی دارالمومنین، خدمت به مردم و حرکت در مسیر تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و شهدای عطیم الشأن هستند.

#شهرداری_بابل در حدود دو سال اخیر حواشی عجیب و ملال آوری داشت که خود بهتر از من بدان واقفی و در همین چند روزه نشان داده ای که عزمت را برای جبران همه کاهلی ها و فرصت سوزی ها و شیطنت ها جزم کرده ای.

در این میان آنچه مایه تحریک احساسات متدینین و جوانان انقلابی شهر و مواجهه مستقیم آنان با جریان حاکم بر شهرداری گردید مربوط میشود به عملکرد ناصواب و غیراصولی مدیریت فرهنگی شهرداری. 

فاصله برنامه ها و عملکرد این بخش از نهاد خدماتی شهر با مطالبات فرهنگی تبیین شده از سوی مقام معظم رهبری بارها موجب رو در رویی و هشدارهای صریح دلسوزان انقلاب اسلامی و در نهایت مواجهه بی پرده با شخص شهردار سابق گردید.

جای تعجب است که جنابعالی بعد از تصدی منصب سرپرستی شهرداری، این دوست ناآگاه و ناتوان را همچنان در جایگاه اشتباهی که قرار گرفته محفوظ نگاه داشته و افسوس و تأسف جوانان جبهه فرهنگی مومن به انقلاب را برانگیخته ای.

جنجال اخیر پیرامون بنر هیئت های مذهبی در آستانه ماه محرم نیز شاهکار دیگری از همین مدیر ناتوان است که بی چون و چرا مجری اوامر عنصری پشت پرده و نامطلوب و البته ماجرا جو قرار گرفته است.

می دانم که منظور مرا از این اشارت موجز به خوبی درک کرده ای.

توصیه برادرانه و خیرخواهانه ام به شما دوست عزیز و پرافتخ